اپلیکیشن شعر یادت نره هر روز برای تمام کاربرای جدید و قدیمش یه مسابقه‌ی موزیکال با کلی موسیقی و شعر خاطره‌انگیز داره به اسم شعر یادت نره! اینجا هر کسی می‌تونه بدون شرط و درست حدس‌زدن ادامه موسیقی فقط ۱۰ تا آهنگ جایزه نقدی ببره! توی شعر یادت نره ۱۰ برابر مبلغ ورودی مسابقه و می‌تونی جایزه ببری! شعر یادت نره ۱۰ مرحله داره که توی هر مرحله یه قسمتی از آهنگ خوانندگان معروف ایران برات پخش میشه. بعد از پخش چند مصرع از شعر، موسیقی قطع میشه و شما باید حدس بزنید که ادامه شعر چیه! اگر درست حدس بزنید وارد مرحله بعد می‌شید، به همین سادگی!

شرکت پارس‌افزار سروین در سال 1396 با تکیه بر تخصص و تجارب هیئت مدیره در حوزه ICT شروع بکار کرد. ماهیت ما استارتاپ است و برای خلق ایده‌هایی که خلا آن در بازار بشدت احساس می‌شود شروع بکار کرده ایم. سروین توانسته است در زمان کوتاه شروع خود، قراردادهای مهمی را با اپراتور همراه اول، ایرانسل، ایده پرداز ژوبین، سیب‌اپ، آی‌تیپس و کافه‌بازار برای ارائه محصولات خود داشته باشد.

ماموریت اصلی ما طراحی و پیاده‌سازی اپلیکشن‌های موبایلی با جدیدترین تکنیک‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دنیا است. در فاز اول این شرکت با بهره‌گیری از تجارب چند ساله تیم خود در زمینه تولید و طراحی اپلیکیشن‌های موبایلی و شناخت مخاطبان ایرانی، ایده طراحی اپلیکیشن‌های خدمات ارزش افزوده را با محوریت ارزش آفرینی تولید کرده است.

تلفن: 02122469367

آدرس: تهران، تهران، ازگل، بزرگراه ارتش، نبش خیابان هاشم ازگلی، پلاک 23، طبقه 2 واحد 4