اینستاگرام

با اپلیکیشن شعر یادت نره که آشنا هستین . یک اپلیکیشن موزیکال با کلی موزیک و ترانه های خاطره انگیز و جدید که تا به حا 400 هزار کاربر این اپلیکیشن رو نصب کردن .

دیگه اکثر ما با رسانه های اجتماعی یا به اصطلاح سوشال مدیا آشنا هستیم . از قبیل اینستاگرام ، تلگرام ، واتس اپ و خیلی از رسانه های اجتماعی دیگه که امروزه باهاشون سر و کار داریم . خیلیامون روی این رسانه ها کسب و کار داریم و یا کارهای شخصی و روزمره مون رو انجام میدیم . باید اعتراف کنیم بدون رسانه های اجتماعی اینترنتی کارمون واقعا لنگه .

ما برای اپلیکیشن شعر یادت نره هم یک صفحه اینستاگرام داریم که می خوایم تو این مقاله از مزایای این صفحه برای کاربران این اپلیکیشن بگیم .

بیوگرافی

در این قسمت هر روز یک پست با عنوان بیوگرافی در صفحه بارگذاری می شود که به زندگی نامه ، فعالیت ها و حواشی هنرمندان در زمینه موسیقی پرداخته میشه . این هنرمندان از قبیل خواننده ها ، گروه های موسیقی ، نوازندگان ، ترانه سُراها در سطح ایران و جهان هستند .

مشاعره

یکی دیگه از مطالب پیج شعر یادت نره مشاعره است. یک سنت قدیمی ایرانی در جمعهای خونوادگی و دوستانه و یا تجمع شاعران که از دیرباز انجام میشده مشاعره ست .

با مشاعره که آشنا هستین ، با آخرین حرف بیت اول نفر بعد باید شروع کنه و یک بیت شعر بگه .

میانگین ساعات کتاب خوانی در بین ما ایرانیان متاسفانه پایینه . که قطعا کتاب های شعر و ترانه از این میانگین هم پایینتره . هدف از این بخش ترغیب کاربران برای آشنایی بیشتر با شعر و ادبیات فارسی ست.

گل واژه

یه بخش جذاب و با مزه هم داریم که اسمشو گذاشتیم گل واژه . یه سوال مطرح میشه و به مخاطبان گفته میشه یک جواب بامزه به این سوال بدن . بهترین مشارکت رو در این بخش داریم . ما ایرانیا ذاتا طنز پردازیم و این بخش هم به همین خاطر مورد توجه قرار گرفته .

سوالات چالشی

یک بخش مشارکتی دیگه هم داریم که از مخاطبات در مورد مسائلی که در زندگی خودشون تجربه کردن سوال میشه .

برای ما که گردانده ی صفحه هستیم خیلی جالبه با روحیات ، فرهنگ ها و تجربیات مخاطبانمون بیشتر آشنا بشیم .

از این آشنایی بیشتر قطعا در جهت تولید محتوی بهتر و هم جهت با کاربرانمون استفاده می کنیم .

پیشنهاد روز

در این بخش بهترین موزیک ویدئو های ایرانی چه جدید و چه خاطره انگیز برای کاربران پیج به اشتراک گذاشته میشه .

در واقع این بخش اختصاص داده شده به معرفی موزیک ویدئو های برتر که خالی از لطف نیست .

سوال طلایی

سوال طلایی یک نمونه شبیه به محیط اپلیکیشن شعر یادت نره هست که بخشی از یک موزیک برای کاربران به همراه تکست پخش میشه و یه جایی از موزیک متوقف میشه که چهار گزینه نمایش داده میشه و کاربران باید گزینه درست رو بگن .

یک جایزه 50 سکه ای درون برنامه برای جواب های درست در نظر گرفته شده .

کدوم یکی؟

در این بخش از کاربران در مورد هنرمندان در عرصه موسیقی که به صورت نظر سنجی انجام میشه.

این بخش گاهی تبدیل به کل کل بین طرفداران هر یک از کاراکتر های سوال تبدیل میشه.

البته از کاربرانمون همیشه می خوایم این مباحثه در کمال احترام صورت بگیره و خوشبختانه کاربران ما هم تا به حال این موضوع رو رعایت کردن .

حرف آخر

اگر مخاطب و کاربر اپلیکیشن شعر یادت نره  هستین بهتره صفحه ما رو از این لینک فالو کنید و مطمئن باشید ضرر نمی کنید .