شعر یادت نره قصد دارد بهار امسال مهمان خانه های شما باشد و برای فرار از فکر کرونا راه حل خوبی است تا از زمانی که در خانه می‌گذرانید استفاده کنید. به همین منظور کمپین هایی را تدارک دیده ایم که بتوانید هم سرگرم شوید و هم جایزه‌های ویژه ای مثل هندزفری بلوتوث شیائومی ببرید.

کمپین های نوروزی شعر یادت نره

کمپین های نوروزی شعر یادت نره متفاوت و منحصر به فرد بوده و می‌توانند شما را برای چند ساعت از استرس دور کنند. این کمپین ها عبارتند از:

  • کمپین سکه چند برابر
  • کمپین دابسمش
  • کمپین بیشترین امتیاز روزانه

کمپین سکه چند برابر

همگی با فروشگاه شعر یادت نره آشنا هستید و می‌دانید که از طریق فروشگاه می‌توانید سکه بخرید. در فروشگاه شعر یادت نره 4 بسته خرید سکه وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به نیازتان این بسته ها را خریداری کنید. اما در کمپین نوروزی شعر یادت نره شما می‌توانید با همان قیمت های قبلی دو بسته اول را با موجودی دوبرابر سکه و دو بسته بعدی را با موجودی سه برابر سکه تهیه کنید. این یک فرصت بسیار عالی برای شماست تا سکه های بیشتری بدست آورده و با خیال راحت بازی کنید.

کمپین دابسمش

خب همانطور که می‌دانید ما در شعر یادت نره با آهنگ سر و کار داریم، به همین دلیل تصمیم گرفتیم کمپینی طراحی کنیم که شما نیز بیشتر با ما همراه شوید. تا 15 فروردین فرصت دارید با آهنگ های هیت یا مورد علاقه خود دابسمش درست کرده و برای ما ارسال کنید، ما ویدیوهای ارسالی شما را در صفحه اینستاگرام قرار می‌دهیم تا همه کاربران به آنها نظر دهند.

در آخر به سه نفر اولی که بیشترین لایک را دریافت کنند، به ترتیب یک هندزفری بلوتوث شیائومی، کارت هدیه صد هزار تومانی و پک ماگ و تی‌شرت شعر یادت نره هدیه خواهیم داد. پس این فرصت را از دست ندهید.

کمپین بیشترین امتیاز روزانه

عید امسال می‌توانید به صورت روزانه شعر یادت نره بازی کرده و امتیاز بدست آورید. هرکسی که بیشترین امتیاز روزانه را بدست آورد 100 سکه دریافت خواهد کرد. پس بازی کردن و لذت بردن از شما، سکه دادن از ما.